Witaj! Jak możemy Ci dzisiaj pomóc?
Porozmawiajmy na Messengerze! 🙂

Lead_er

Lead_er to system podnoszenia efektywności sprzedaży aktywnej. System ten zapewnia w łatwy i intuicyjny sposób możliwość przydzielania różnych celów każdemu z członków zespołu sprzedażowego oraz sprawia, że menadżer sprzedaży może monitorować na bieżąco postępy sprzedaży poszczególnych zespołów i każdego ze sprzedawców z osobna. Ponadto Lead_er umożliwia kampanijne podejście do procesów sprzedażowych dzięki czemu współpraca sprzedaży, marketingu i call center jest bardzo efektywna.

Uruchamiając system Lead_er na platformie MS Office dostarczamy system sprzedaży aktywnej o praktycznie najniższym całkowitym koszcie użytkowania (TCO) dzięki:

  • pełniejszemu wykorzystaniu posiadanego przez klienta pakietu MS Office

  • szybkiemu wdrożeniu (ok. 2 tygodnie dla zespołu sprzedażowego liczącego kilkuset sprzedawców)

  • braku konieczności szkolenia sprzedawców / agentów – interfejs użytkownika bazuje na programie Excel

  • elastyczności – modyfikacje mogą być wykonywane samodzielnie przez klienta – dowolne dane z systemu w każdej chwili mogą być eksportowane do Excela
Chcesz wiedzieć więcej?   Skontaktuj się z nami

Zaufali nam

Microsoft Polska
Sony Polska
Orange Polska
T-mobile Polska

DeLonghi Polska
Hewlett-Packard Polska
Grupa PZU

Napisz do nasZawartość niniejszego dokumentu, a w szczególności koncepcje i sposób prezentacji treści, stanowią własność intelektualną firmy Bright Future Sławomir Turek, chronioną prawem zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o ochronie praw autorskich i praw pokrewnych. Wykorzystanie całości lub części niniejszego utworu w jakichkolwiek celach wymaga pisemnej zgody właściciela.