Warszawa, POLSKA

Co Robimy

Technology Meets Business

Kierunek Innowacja

Przez ostatnie lata Bright Future brało udział w najnowocześniejszych projektach IT. Od analiz social mediów, big data, do technoogii blockchain, kryptowalut i sztucznej inteligencji, jesteśmy na czasie z trendami w informatyce.

Zespół Ekspertów

Firma Bright Future składa się tylko z ekspertów w swoich branżach. Nasza unikalna struktura organizacyjna pozwala na szybką i łatwą skalowalność w przypadku nawet najbardziej wymagających projektów.

Unikalne Doświadczenie

Bright Future stworzyło i prowadzi wiele różnych typów projektów, z różnych branż, dziedzin technologii i środowisk programistycznych. Uważamy, że nie ma projektu, którego nie moglibyśmy wykonać.

Case: Working Dreamers

Tę platformę wspierającą projekty społeczne stworzyliśmy od podstaw wewnątrz Bright Future. Położyliśmy szczególny nacisk na skalowalność i działanie w środowisku chmury Azure.

Case: Twittie

Twittie stworzyliśmy jako narzędzie dla profesjonalistów social media i influencerów działających na Twitterze. Posiadało zaawansowane funkcje statystyczne, demograficzne i publikacji.

Case: Blipi

Blipi, które stworzyliśmy w 2009, było najlepszym narzędziem analitycznym dedykowanym polskiemu twitterowi – Blip.pl – zawierało wyszukiwarkę, rozbudowane narzędzie statystyczne oraz rankingi.

Strefa Klienta

Dla Grupy PZU swtorzyliśmy i zarządzamy aplikację do komunikacji z kluczowymi klientami.

Working Dreamers

Dla Seven Circles Group stworzyliśmy i prowadzimy platformę wspierającą projekty społeczne.

Azure Ideas

Dla Microsoft stworzyliśmy i zarządzamy konkursową platformą społecznościową, z udanymi edycjami w Polsce, Turcji, RPA, Bliskim Wschodzie, Afryce Północnej i Pakistanie.

Azure Boxes

Dla Microsoft stworzyliśmy wielojęzyczny serwis przedstawiający możliwości chmury Azure.

eCommerce Success Kit

Dla Microsoft stworzyliśmy kampanię promocyjną wokół serii webinarów na temat eCommerce.

Social Media

Dla Microsoft od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem kanałów social media dla inicjatywy promującej otwarte oprogramowanie. Dla firm Orange oraz T-mobile prowadziliśmy procesy budowania marki.

Customer Engagement

Dla firm, takich jak DeLonghi czy Microsoft wykonaliśmy działania identyfikujące potencjalnych kluczowych klientów oraz prowadzimy procesy sprzedażowe za pomocą bezpośrednich działań w social media.

Market Intelligence

Dla firm, takich jak Microsoft czy Hewlett-Packard stworzyliśmy wiele badań rynku, pod kątem wartości biznesowej wydarzeń, publikacji, influencerów branżowych, czy w celu optymalizacji działań marketingowych i sprzedażowych.

Kim jesteśmy

Specjaliści od Cyfrowego Biznesu

Przez ostatnie 9 lat Bright Future doradzało, trenowało i wdrażało rozwiązania, które pomagają odnieść sukces w biznesie.

Łącząc zaawansowane technologie, media społecznościowe oraz psychologię behawioralną, tworzymy unikalną na rynku ofertę współpracy, dzięki której łatwiej, szybciej i efektywniej osiągniesz swoje cele.

 • Sławomir Turek
 • Dominika Turek
 • Marek Foss
 • Katarzyna Majchrowicz
 • Piotr Sobczyk
 • Mateusz Turek
 • Anna Bertling
 • Karolina Koperska
 • Kamil Kociszewski
 • Ruzica Savcic
 • Irina Kuzmina

Referencje

Słowami naszych klientów

“
 • "Zawsze otrzymywałem od Bright Future kampanie wysokiej jakości"

  Pracowałem z Bright Future podczas promocji Microsoft Azure targetującej niezależnych dostawców oprogramowania (ISVs). Zawsze otrzymywałem od Bright Future kampanie wysokiej jakości, ulepszane o wiedzę zdobywaną w trakcie trwania projektu. Bright Future optymalizacją kampanii doprowadziło do osiągnięcia wyniku lepszego niż nasz benchmark.

  Martin Konecny

  CEE ISV Breadth Lead w Microsoft
 • "Każda kampania osiągała świetne wyniki"

  Bright Future prowadziło wiele kampanii targetujących społeczność open source. Za każdym razem z chęcią korzystali z innowacyjnych rozwiązań, analizowali przebieg kampanii w celu jej optymalizacji oraz dostarczali rezultaty na czas. Każda kampania osiągała świetne wyniki, często lepsze od naszych benchmarków.

  Łukasz Foks

  CEE Open Source Solutions Lead w Microsoft
 • "Wygrali nagrodę najlepszej kampanii Microsoft w Europie Środkowo-Wschodniej"

  Bright Future było kluczem do sukcesu jednej z naszych regionalnych kampanii. Pracowałem z wieloma agencjami z Europy Środkowo-Wschodniej i uważam Bright Future za jedną z najlepszych na rynku, która korzysta z każdego znanego triku, aby osiągnąć cel kampanii. Ponadto, kampania wygrała nagrodę najlepszej kampanii w Microsoft w Europie Środkowo-Wschodniej.

  Pal Orosz

  SMB Marketing Lead w Microsoft
 • "Szkolenia Bright Future to skuteczna recepta do zwiększania przewagi nad konkurencją"

  Szkolenia Bright Future to pobudka dla każdego dyrektora, który uważa, że media społecznościowe nie są istotne w jego biznesie. „Ekonom!a Uwagi” to skuteczna recepta na wykorzystanie sieci społecznościowych do zwiększania przewagi nad konkurencją. Szczególnie zainteresowały mnie nowe sposoby przewidywania oczekiwań klientów.

  Jarosław Kępkowicz

  Dyrektor Realizacji Usług Konwergentnych w Orange Polska
 • "Doświadczenie w praktyce mediów społecznościowych"

  Indywidualne szkolenia umożliwiły mi poznanie i doświadczenie w praktyce mediów społecznościowych – w najbardziej użytecznej i skondensowanej formie. Dominika nie tylko pokazała mi wszystkie możliwości tych mediów, ale też razem ze mną zoptymalizowała moją obecność na nich. Polecam Bright Future do podobnych szkoleń.

  Marek Grabowski

  Dyrektor Rozwoju Sprzedaży i Obsługi Klientów w Orange Polska
 • "Pomagają budować reputację wewnątrz i na zewnątrz firmy"

  „Ekonom!a Uwagi” to unikalne szkolenie, ponieważ pokazało mi, jak dzięki mediom społecznościowych wykorzystać umiejętności i zasoby pracowników, by osiągnąć cele biznesowe. Inspirujące było zobaczyć technologie społecznościowe, które pomagają budować reputację wewnątrz i na zewnątrz firmy.

  Andrzej Kotfis

  Dyrektor Salonów Sprzedaży w Orange Polska
 • "Dzięki ekspertyzie Bright Future byłem w stanie zorganizować serię fascynujących szkoleń"

  Dzięki ekspertyzie Bright Future byłem w stanie zorganizować serię fascynujących szkoleń na temat przyszłości mediów społecznościowych oraz ich roli w nowoczesnych strategiach sprzedaży i marketingu. Jeśli chcesz przekonać swoich klientów lub kadrę zarządzającą do mediów społecznościowych, naprawdę polecam Bright Future do realizacji tego zadania.

  Jakub Uznański

  Senior Key Account Manager w Sony Polska
 • "Wiele ciekawych recept dla nowoczesnej firmy"

  Wg mnie seminaria „Ekonom!a Uwagi” to bardzo interesujące połączenie szerokiej wiedzy Dominiki na temat social media, oraz Sławka lata doświadczeń w zarządzaniu. Znając morze możliwości mediów społecznościowych, ich duet podaje wiele ciekawych recept dla nowoczesnej firmy.

  Przemysław Ochał

  Dyrektor Wsparcia i Rozwoju Sprzedaży w Orange Polska
 • "Rozwiązania podnoszące efektywność pracy zespołów handlowych"

  Od ponad 2 lat Bright Future tworzy dla nas rozwiązania podnoszące efektywność pracy zespołów handlowych. W naszej współpracy szczególnie cenię sobie profesjonalizm i otwartość lidera projektu oraz terminowość i gotowość do współpracy ze wszystkimi osobami, które uczestniczą we wspólnie realizowanych projektach.

  Artur Zarzycki

  Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży w PZU Życie SA
 • "Unikalne pomysły zwiększania efektywności sprzedaży"

  Szkolenie „Ekonom!a Uwagi” organizowane przez Bright Future przedstawia unikalne pomysły zwiększania efektywności sprzedaży. Polecam je każdemu, kto chciałby w pełni wykorzystać sieci społecznościowe, nie tylko jako kolejny kanał komunikacji marketingowej, ale też źródło okazji sprzedażowych.

  Piotr Jarosz

  Dyrektor Rozwoju Sprzedaży w Orange Polska

Zaufali nam

Microsoft
Sony
Orange
T-Mobile
Delonghi
HP
PZU

Skontaktuj się z nami

Jak możemy pomóc?

Dane wpisane w formularzu kontaktowym nie są przechowywane i będą wykorzystane jedynie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, zgodnie z naszą polityką prywatności.

Cześć! Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiajmy na Messengerze! 🙂
Bright Future